PKM-6040350 Folding Mesh Containers
Length: 400mm
Width: 600mm
Height: 350mm
Colors
Blue
Share:
Product Information
Made of high-strength polypropylene
Collapsible and foldable design helps to save up to 75% space
Comfortable handling design for easy lifting
Strong yet easy folding
Use with temperature of -25℃ to 40 ℃